Psy-net begeleiding intern

  • Reset filter

Anaïs Le Brun

Studentenbegeleider STUVO

Contactinfo:
E: anais.lebrun@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: stuvo.antwerpen@thomasmore.be
Website

Anke Van Oevelen

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: Anke.vanoevelen@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Anne Van Kesteren 

Zorgcoach

Contactinfo:
E: anne.vankesteren@kdg.be 
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: zorgcoach@kdg.be
Website

Anneleen Keil 

Zorgcoach

Contactinfo:
E: anneleen.keil@kdg.be 
T: 03 502 24 32
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: zorgcoach@kdg.be
Website

Annelies Aerts

Zorgcoördinator

Contactinfo:
E: annelies.aerts@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: zorg.tp@thomasmore.be
Website

Anse Odette Van Remoortere

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: AnseOdette.Vanremoortere@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Barbara Soetens

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: barbara.soetens@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Brecht Polspoel

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Brecht.polspoel@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Caroline Van Hissenhoven

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: Caroline.vanhissenhoven@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Chloé Lenaerts

Studentenadviseur studentenvoorzieningen

Contactinfo:
E: Chloe.lenaerts@kuleuven.be
T: 03 502 16 95
Instelling:
KU Leuven Campus Antwerpen
Hendrik Conscienceplein 8, 2000 Antwerpen
E: studentenvoorzieningen.antwerpen@kuleuven.be
Website

Cindy Joly

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: cindy.joly@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Clara Pollentier

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: clara.pollentier@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpen
E: stuvo@ap.be
Website

Cora Lamonte

Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: CLamonte@itg.be
T: 03 345 52 52
Instelling:
Instituut voor Tropische Geneeskunde
Nationalestraat 155, 2000 Antwerpen

Daniël Boeykens

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Daniel.boeykens@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Dorien Depover

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Dorien.depover@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Elien Van den Bruel

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: elien.vandenbruel@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Elif Beyazi

Projectmedewerker Psy-net

Contactinfo:
E: elif.beyazi@uantwerpen.be
T: 0491 62 85 08
Instelling:
AUHA Psy-net

Eline Verhagen

Zorgcoördinator en studieloopbaanbegeleider

Contactinfo:
E: eline.verhagen@kuleuven.be
T: 03 502 16 91
Instelling:
KU Leuven Campus Antwerpen
Hendrik Conscienceplein 8, 2000 Antwerpen
E: studentenvoorzieningen.antwerpen@kuleuven.be
Website

Elissa Remmery

Studentenpsycholoog

Contactinfo:
E: elissa.remmery@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Elke Schelfhout

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Elke.schelfhout@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Ellen Meersschaert

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: ellen.meersschaert@thomasmore.be
T: 03 432 40 40
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Sint-Andriesstraat 2, 2000 Antwerpen
E: ssb.la@thomasmore.be

Ellen Robyn

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Ellen.robyn@kdg.be
T: 03 502 22 95
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Els Brusten

Studentenpsycholoog

Contactinfo:
E: els.brusten@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Els Verreck

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Els.verreck@kdg.be
T: 03 502 22 75
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Nationalestraat 5, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Enya Denies

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Enya.denies@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Eva Goethals

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Eva.goethals@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Fatima  Harrouch 

Zorgcoördinator Bijzondere Faciliteiten

Contactinfo:
E: Fatima.harrouch@uantwerpen.be 
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Filip Noppe

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Filip.noppe@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Griet Vandeperre

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: griet.vandeperre@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Hanne Van Balen

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: hanne.vanbalen@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Inez Baeten

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Inez.baeten@kdg.be
T: 03 502 27 20
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Nationalestraat 5, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Inneke Kerkhof

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: Inneke.kerkhof@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Isabelle Dekkers

Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Isabelle.dekkers@hzs.be
T: 03 205 64 59
Instelling:
Antwerp Maritime academy
Noordkasteel Oost 6, 2030 Antwerpen
E: stuvo@hzs.be
Website

Isabelle Vloeberghs

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Isabelle.vloeberghs@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Isabelle Yaramis

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Isabelle.yaramis@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Jente Schaerlaeken

Zorgcoördinator en studieloopbaanbegeleider

Contactinfo:
E: jente.schaerlaeken@kuleuven.be
T: 016 32 91 75
Instelling:
KU Leuven Campus Antwerpen
Hendrik Conscienceplein 8, 2000 Antwerpen
E: studentenvoorzieningen.antwerpen@kuleuven.be
Website

Johan De Keyzer

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: johan.dekeyzer@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Joke Leenknecht

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: joke.leenknecht@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Kaat Everaerts

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Kaat.everaerts@kdg.be
T: 03 613 17 25
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Karlijn Claeskens

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Karlijn.claeskens@kdg.be
T: 03 502 21 75
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Laurein Van Peer

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: laurein.vanpeer@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Leen Carens

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: leen.carens@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Lene Beelen

Studentenpsycholoog

Contactinfo:
E: lene.beelen@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Lies Van Oevelen

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: lies.vanoevelen@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Liesbeth Van Ouytsel

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Liesbeth.vanouytsel@kdg.be
T: 03 613 14 78
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Lieze Kennes

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: lieze.kennes@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Lotte Portael

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: lotte.portael@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Lynn Bosman

Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: lynn.bosman@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Lynn Seberechts

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: lynn.seberechts@kdg.be
T: 03 502 22 15
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Lynn Van Hoof

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Lynn.vanhoof@kdg.be
T: 03 502 24 22
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Maaike Van Hoye

Zorgcoördinator Bijzondere Faciliteiten

Contactinfo:
E: Maaike.vanhoye@uantwerpen.be 
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Maaike Vos 

Zorgcoach

Contactinfo:
E: maaike.vos@kdg.be 
T: 03 502 27 67
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: zorgcoach@kdg.be
Website

Marjolein Brusselaers

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: marjolein.brusselaers@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Merel Meukens

Studentenpsycholoog maatwerk

Contactinfo:
E: merel.meukens@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Nathalie Van Den Broeck

Studentenpsycholoog

Contactinfo:
E: nathalie.vandenbroeck@ap.be
T: 03 220 59 00
Instelling:
AP Hogeschool Antwerpen
Ellermanstraat 81, 2000 Antwerpern
E: stuvo@ap.be
Website

Ozdem Yalcin

Zorgcoördinator

Contactinfo:
E: ozdem.yalcin@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: zorg.tp@thomasmore.be
Website

Rein Baets

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Rein.baets@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Sanne   Gebruers

Zorgcoach

Contactinfo:
E: sanne.gebruers@kdg.be
T: 03 502 24 29
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Brusselstraat 45, 2000 Antwerpen
E: zorgcoach@kdg.be
Website

Sanne  Bijnens 

Zorgcoördinator Bijzondere Faciliteiten

Contactinfo:
E: Sanne.bijnens@uantwerpen.be 
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Sara Backx

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Sara.backx@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Sara Erreygers

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Sara.erreygers@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Sarah Elabed

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: sarah.elabed@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Séan Van den Brande

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: sean.vandenbrande@thomasmore.be 
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Sigrid De Bolster

Studieloopbaancoach

Contactinfo:
E: sigrid.debolster@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: ssb.tp@thomasmore.be
Website

Sylvia Adriaenssens

Diensthoofd STUVO en studentenbegeleider

Contactinfo:
E: sylvia.adriaenssens@hzs.be
T: 03 205 64 59
Instelling:
Antwerp Maritime academy
Noordkasteel Oost 6, 2030 Antwerpen
E: stuvo@hzs.be
Website

Talia Gheys

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Talia.gheys@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Vicky Feremans

Studentenpsycholoog/studiecoach

Contactinfo:
E: Vicky.feremans@uantwerpen.be
T: 03 265 48 72
Instelling:
Universiteit Antwerpen
E: stip@uantwerpen.be
Website

Wim Schramme

Studentenpsycholoog en Studieloopbaanbegeleider

Contactinfo:
E: wim.schramme@kuleuven.be
T: 03 502 15 53
Instelling:
KU Leuven Campus Antwerpen
Sint-Jacobsmarkt 49, 2000 Antwerpen
E: wim.schramme@kuleuven.be
Website

Wouter Vandyck

Team mentaal welzijn| Studentenbegeleider

Contactinfo:
E: Wouter.vandyck@kdg.be
T: 03 502 28 22
Instelling:
Karel de Grote Hogeschool
Nationalestraat 5, 2000 Antwerpen
E: mentaalwelzijn@kdg.be
Website

Youlia Schelkens

Studentenbegeleider STUVO en Plus

Contactinfo:
E: youlia.schelkens@thomasmore.be
T: 03 241 08 29
Instelling:
Thomas More Antwerpen
Molenstraat 8, 2018 Antwerpen
E: stuvo.antwerpen@thomasmore.be
Website